Головна Політика Володимир відвідали представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Володимир відвідали представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

493

Заступник міського голови Андрій Гудим провів зустріч із представниками Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), які курують програми із захисту дітей у регіональному офісі ЮНІСЕФ – Світланою Стельмах та Сергієм Мірошниченком. У зустрічі також узяли участь начальник відділу молодіжної політики та спорту Вячеслав Петрук разом із головним спеціалістом цього ж відділу Наталією Заяц.

Світлана Стельмах розповіла, що Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із партнерами працює в різних напрямках, а саме – гуманітарної, психологічної та правової допомоги. Особливе місце займають соціальні послуги, в тому числі й на місцевому рівні.

Зокрема, вона як керівник програм із захисту дітей займається захистом прав дітей від 0 до 18 років. Також увага приділяється послугам, спрямованим на превенцію вразливості, раннє виявлення та втручання для ефективної допомоги дітям та їх сім’ям, а також молоді, яка цього потребує.

Під час спілкування заступника міського голови Андрія Гудима з представниками Дитячого фонду ООН було обговорено подальшу співпрацю нашої громади з ЮНІСЕФ, зокрема щодо розширення соціальних послуг. Також під час візиту гості відвідали Дитячу точку СПІЛЬНО», яка розташована у фоє культурно-мистецького центру.