Головна Освіта Прозорий та відкритий освітній процес: на Волині запускають дашборд про заклади середньої...

Прозорий та відкритий освітній процес: на Волині запускають дашборд про заклади середньої освіти

1181

Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації спільно з управлінням освіти і науки ОДА запускають інтерактивний онлайн-дашборд, щоб зробити освітній процес прозорим та зрозумілим для усіх.

«Dashboard» – це інформаційна цифрова панель, що дозволяє отримувати та аналізувати дані в режимі онлайн.

Онлайн-дашборд є зручним інструментом для вибору батьками закладу освіти для дітей у новому навчальному році. Усього кілька «кліків» допоможуть дізнатись, які із закладів є найбільш прогресивними, відповідають сучасним цифровим вимогам, а відтак, можуть забезпечити якісний освітній процес.

Крім того, освітяни, учні, батьки та усі зацікавлені можуть зручно і легко відстежувати процес впровадження шкільних е-журналів. Навчальні заклади, які ще не впровадили е-журнали, мають змогу обмінятись досвідом із ЗЗСО, які успішно їх використовують.

До слова, дашборд оновлюється в автоматичному режимі. Також дані можна фільтрувати: за районами, громадами, навчальними закладами та освітніми платформами, а також для наочності – використовувати інтерактивну мапу.

Кожен відвідувач дашборду може залишити свій відгук або ж рекомендацію щодо процесу впровадження е-журналів у тому чи іншому закладі освіти.

Переглянути дашборд можна за посиланням: https://bit.ly/osvita_dashboard_journal.

Міністерство цифрової трансформації України
Цифрова Волинь