Головна Політика Володимирська громада готується до участі у конкурсі з проведення комплексної термомодернізації громадських...

Володимирська громада готується до участі у конкурсі з проведення комплексної термомодернізації громадських будівель

810

18 жовтня перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук та начальник відділу капітального будівництва управління інфраструктури Ганна Рубанова узяли участь в інформаційній онлайн-зустрічі, що була присвячена проведенню другого відбору проєктів термомодернізації громадських будівель міських громад. Відбір проєктів відбувається в межах Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) «Енергоефективність громадських будівель в Україні». 

Метою цієї програми є кредитне фінансування проєктів термомодернізації громадських будівель (закладів охорони здоров’я, шкіл, дитячих садків, спортивних та культурних центрів, адміністративних будівель) задля підвищення рівня їхньої енергетичної ефективності. Програма націлена, зокрема, на малі та середні міста, які досі не мали можливості здійснювати подібні проєкти. На додаток до проєктів термомодернізації, Програма передбачає фінансування енергоефективних заходів (ремонт приміщень, облаштування укриттів, заходи для маломобільних груп населення та внутрішньо переміщених осіб).

Відеоконференція відбулась за участю заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Бутенка, представників Європейського інвестиційного Банку представників Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Угоди мерів – Схід та ПРООН,

На даний час розглядається можливість участі Володимир-Волинської громади у конкурсі для проведення комплексної термомодернізації громадських будівель (шкіл та садочків).