Головна Листи В головній адмінбудівлі краю відбулось засідання наглядової ради Агенції регіонального розвитку Волині

В головній адмінбудівлі краю відбулось засідання наглядової ради Агенції регіонального розвитку Волині

615

18 жовтня 2023 року, відбулося засідання наглядової ради Агенції регіонального розвитку Волинської області. Захід курував перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко, який очолює наглядову раду.

Під час зборів представники Агенції звернулися до присутніх з проханням збільшити штатний розпис відомства, оскільки для якісного виконання проектів потрібно більше людей.

За підсумками голосування учасники засідання затвердили штатний розпис Агенції у кількості семи працівників. Також присутні домовилися розглянути на наступній нараді результати діяльності Агенції та портфель інвестиційних проєктів.

Слід зазначити, що робота Агенції сконцентрована на допомогу органам виконавчої влади для реалізації основних функцій та їхню співпрацю із бізнесом та громадянським суспільством. Агенція має об’єднати всі діючі програми для регіонального розвитку Волині та залучити міжнародні проекти.

Нещодавно у рамках Регіонального економічного форуму за участю першого віцепрем’єра – міністра економіки України Юлії Свириденко Агенція регіонального розвитку Волині підписала меморандум про співпрацю з Рівненською, Івано-Франківською, Львівською та Закарпатською областями.

Тож п’ять Агенцій регіонального розвитку західних регіонів – партнери програми «Розширене співробітництво». Така співпраця посилить участь українських організацій в програмах фінансування Європейської комісії, як традиційних програм Interreg, так і програм ЄС, що відкрились після отримання Україною кандидатського статусу