Головна Політика Волинян запрошують на Всеукраїнський молодіжний форум «Державотворець»

Волинян запрошують на Всеукраїнський молодіжний форум «Державотворець»

483

22 липня 2023 року за ініціативи Міністерства молоді та спорту України, іплементації Київської школи державного управління ім. С. Нижнього та підтримки Української студентської ліги, державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр» у Києві відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум «Державотворець».

Зокрема, відомі урядовці, успішні підприємці, журналісти та волонтери разом із понад 300 студентами з усієї країни обговорять можливості реалізації молоді в Україні та необхідність єднання зусиль для успішної відбудови держави.

Окрім того, у серпні запланована реалізація другого етапу проєкту – всеукраїнська молодіжна акція «Державотворець» для 35 відібраних студентів з перспективною їхнього працевлаштування в органи державної влади, бізнес та громадські організації.

До слова, програма «Державотворець» ініційована Міністерством молоді та спорту України у 2018 році спільно з партнерськими організаціями. Вона стартувала як програма стажування молоді в центральних органах державної влади. У 2019 році «Державотворець» розвинувся у масштабну національну програму. Було реалізовано регіональний етап програми у партнерстві з місцевими органами влади та національний етап. Випускниками програми стали сотні молодих людей з різних регіонів України, що вже створили проактивну всеукраїнську спільноту.

Реєстрація на форум за посиланням: https://surl.li/imqly

Давай разом творити державу!