Головна Листи Водопостачання стане надійнішим – «Луцькводоканкал» встановлює підвищувальні станції європейської якості

Водопостачання стане надійнішим – «Луцькводоканкал» встановлює підвищувальні станції європейської якості

517

Попри усі складнощі, зумовлені великою війною в Україні, КП «Луцькводоканал» продовжує реалізацію всіх діючих міжнародних проєктів, серед яких – співпраця з екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО. В рамках співпраці у Луцькій громаді будуть повністю модернізовані 19 насосних станцій підвищення води, з допомогою яких забезпечується водопостачання на верхні поверхи багатоповерхівок, починаючи від п’ятого поверху.

На кінець червня підприємство отримало шість сучасних блочних підвищувальних насосних станцій європейського виробництва для підвищення води на верхні поверхи. Найближчим часом розпочнеться їх монтаж, підключення і введення в роботу.

 

В цілому в Луцьку діє 41 підвищувальна станція. Вони забезпечують якісне і надійне водопостачання для мешканців спальних районів Луцька у правобережній частині міста. Чимало зі станцій перебувають в критичному і зношеному стані, а тому потребують заміни, аби не допустити складних аварійних ситуацій.

 

З допомогою нових підвищувальних станцій майже 40 тисяч споживачів отримають якісну послугу водопостачання у своїх помешканнях. Тому цей проєкт є вкрай важливим для людей, його повна реалізація запланована до кінця цього року.

 

КП «Луцькводоканал»