Головна Політика Зустрічі з виборцями, вирішення їх проблем – це повсякденна робота депутата

Зустрічі з виборцями, вирішення їх проблем – це повсякденна робота депутата

3074

«Дуже радий зустрітися з вами, поспілкуватися, з вашою допомогою донести до моїх виборців звіт про зроблене протягом семи місяців мого депутатства у Верховній Раді України. Хочу, щоб наша розмова була відкритою та щирою», – такими словами народний депутат України Степан Івахів розпочав прес-конференцію з представниками засобів масової інформації по виборчому округу №21, яка відбулася у м. Ковель.

В агітаційний період у кожного виборця найперше питання, яке постає до кандидата у народні депутати: «А чи буде він, ставши депутатом, і надалі зустрічатися зі своїми виборцями, цікавитися їхніми проблемами, докладати зусилля для їх вирішення?». Сьогоднішні дії Степана Петровича підтверджують, що свої передвиборчі обіцянки він втілює в життя. За сім місяців 2013 року він провів 73 зустрічі з жителями свого виборчого округу, вніс 10 депутатських запитів у різні інстанції, є автором 9 законопроектів, 1 проекту постанови, 116 депутатських звернень. Активно працює народний депутат й у питаннях лобіювання інтересів 21 округу в Києві – тобто «вибиває» гроші з Кабміну на поліські школи, лікарні та будинки культури.

 А чи повинен народний депутат займатись лобіюванням?

– Є округ, є люди, конкретні завдання, які повинні фінансуватися з державного бюджету, але не фінансуються. Тому я ходжу з кабінету в кабінет, використовую свій життєвий досвід, і таким чином залучаю кошти. Вже на 11 об’єктів в окрузі підписано всі документи по процедурі на виділення коштів на будівництво, добудову, реконструкцію певних закладів культури, освіти тощо (для Шацького району на даний момент цей об’єкт – Шацький районний Будинок культури. – Авт.). Тому я займаюсь і буду займатись лобіюванням для своїх виборців. Це повинна бути звичайна робота кожного народного депутата. І я дуже задоволений цими поїздками-зустрічами, адже про те, чим живуть люди і які в них проблеми ні в якій книзі не прочитаєш. Як може депутат, сидячи в кріслі, і не знаючи достеменно проблем своїх виборців, ініціювати якісь питання, – підкреслив Степан Івахів. І недарма життєве кредо народного обранця – бути чесним з виборцями навіть тоді, коли ти говориш те, що тобі не вигідно як політику.

Виступаючи на одній із зустрічей, Степан Петрович сказав, що для подолання економічних та політичних криз спочатку потрібно подолати духовні. А потім додав: «Мабуть, марно сподіватись  на виконання 10 тисяч різних державних законів, якщо люди не виконують 10 Божих заповідей». І хоча народний депутат робить багато в цьому напрямку, присутні на конференції висловили прохання піднести ці питання на ще вищий рівень, зокрема ініціювати відкриття кабінетів духовності у школах.

Ліана МИСЮРИНА.