Головна Політика У Ковелі для комунального підприємства придбали новий сміттєвоз

У Ковелі для комунального підприємства придбали новий сміттєвоз

994

Новий сміттєвоз на базі шасі МАЗ отримало РЖКП №1. На його придбання з бюджету громади виділено 2 млн 698 тис. грн.

Технічні характеристики транспортного засобу говорять про його мобільність, маневреність. Заднє завантаження сміттєвоза дозволяє забезпечити зручний під’їзд до майданчика з контейнерами та здійснити швидке механічне завантаження.
“Уже давно виникла необхідність у такому автомобілеві. Він може перевозити одночасно великі об’єми твердих побутових відходів. Місткість кузова — 18,5 м³. Крім того, транспортний засіб оснащений потужним пресом, який забезпечує найвищий коефіцієнт ущільнення сміття, що теж збільшує ефективність”, – говорить начальник РЖКП №1 Віктор Солов’янчук.

У найближчі дні автомлобіль уже можна буде побачити у роботі.
У Ковельській громаді і надалі планують поповнювати автопарк спеціалізованою технікою. Нагадаємо, що для обслуговування сіл, у цьому році мають придбати 3 трактори з відвалом для снігу та дорожньою щіткою. Минула зима показала, що такої техніки бракує і вона вкрай необхідна, аби забезпечити у снігопади розчищення доріг у селах, яких у нашій громаді – 14.
Депутати дали згоду на виділення для цього коштів – 1млн 650 тис. грн. Навесні планують закупити ще причепи для цих тракторів. І вони будуть впродовж року використовуватись для господарських потреб сіл.

Джерело