Головна Політика У розпалі період проведення ремонтних робіт у багатоквартирних будинках Володимир-Волинського

У розпалі період проведення ремонтних робіт у багатоквартирних будинках Володимир-Волинського

1050

КП «Управляюча житлова компанія» нині активно проводить ремонти у під’їздах будинків, жителі яких подали відповідні запити. Найзатребуванішими наразі є заміна вікон та дверей, електромереж, а також косметичний ремонт під’їздів та поточний ремонт дахів.

Усі роботи проводять спеціалісти управляючої компанії на умовах співфінансування із жителями багатоквартирних будинків – 40 відсотків сплачують мешканці, а решту витрат компенсують із місцевого бюджету відповідно до міської Програми сприяння збереженню і покращенню технічного стану житлового фонду міста та його безпечній експлуатації на 2020-2022 роки.

Для того, щоб узяти участь у програмі, жителі будинків, які обслуговує управляюча компанія, пишуть відповідне звернення, у якому зазначають вид  робіт, котрі необхідно здійснити у їхньому під’їзді чи будинку загалом. При чому грошей на ці роботи з жителів ніхто не збирає, адже управляюча компанія використовує ті кошти, котрі накопичились на рахунку будинку. Саме тому під час розгляду звернень враховується насамперед відсутність заборгованості жителів громади перед управляючою компанією.

За 2021 рік управляючою компанією подано 46 позовних заяв та  стягнуто  заборгованості на суму 54810, 55 грн. Підписано 9 договорів на реструктуризацію на суму 28213,63 грн..

У цьому році житлова компанія уже виконала косметичний ремонт у 20-ти під’їздах. Орім цього, було проведено капітальний ремонт електромережі  за адресою Ковельська, 101. Замінено 75 вікон на сходових площадках в під’їздах за адресами: Сагайдачного, 12, Луцька, 109, 213, 172, 147, 176, Т. Шевченка, 74, П. Січі, 49, 53, Карбишева, 2.

Зараз на розгляді управляючої компанії близько двох десятків звернень на заміну вікон, у трьох будинках спеціалісти компанії проводитимуть капітальний ремонт дахів, а саме за адресами: вул. Ковельська, 136 (ІІІ- під’їзд),  вул.П.Січі, 13 (І- під’їзд), по вул.П.Січі, 59 (ІV- під’їзд). Заплановано також провести капітальний ремонт мережі водовідведення І та ІІ під’їздів житлового будинку №71 по вул.. Ковельській та капітальний ремонт мережі водопостачання житлового будинку №17 по вул. О.Хохол.

У розпалі період проведення ремонтних робіт у багатоквартирних будинках

У розпалі період проведення ремонтних робіт у багатоквартирних будинках

Загалом КП «Управляюча житлова компанія» обслуговує 121 багатоквартирний будинок. Окрім виконання ремонтних робіт за запитами жителів, працівники компанії цілодобово реагують на аварійні виклики. Найчастіше викликають через забиту каналізацію, а взимку працівники аварійної служби щодня реагують на виклики з приводу відсутності опалення. Кількість таких викликів за період опалювального сезону може сягати і до тисячі.

У розпалі період проведення ремонтних робіт у багатоквартирних будинках

Аби у новому опалювальному сезоні таких проблем було якомога менше, управляюча компанія проводить комплекс робіт по підготовці внутрішньобудинкових мереж опалення до опалювального періоду, а саме замінює аварійні відрізки мереж, запірну арматуру та відновлює ізоляцію трубопроводів.

Джерело