Головна Медицина У КП «Володимир-Волинське ТМО» за добу провели 12 операцій з імплантації очного...

У КП «Володимир-Волинське ТМО» за добу провели 12 операцій з імплантації очного кришталика

1124

8 грудня у КП «Володимир-Волинське ТМО» лікарі за один день провели 12 операцій на очах при катаракті, завдяки чому вдалось відновити зір дванадцятьом пацієнтам.

Після виконаних операцій, менш ніж за 24 години, всі пацієнти були виписані з лікарні, адже почували себе відмінно. У кабінеті мікрохірургії ока Володимир-Волинського ТМО провели операції з імплантації кришталика (інтраокулярної лінзи) при катаракті очей, що є ефективним методом при відновленні зорової функції. Провів операції з лікування катаракти кандидат медичних наук, лікар вищої категорії Маркіян Новицький.

Пацієнти зізнаються, що приємно вражені тим, що такого виду операції професійно і оперативно проводять у Володимирі-Волинському.

У ТМО за добу провели 12 операцій з імплантації очного кришталика

Дані втручання, які виконують у нашому ТМО, не потребують довготривалого стаціонарного лікування, адже пацієнт може бути виписаним із стаціонару на наступний день після оперативного втручання.

Лікарі попереджають про те, щоб зберегти свій зір, вчасно зверніться до лікаря за направленням або за попереднім записом у довідковове бюро ТМО.

У ТМО за добу провели 12 операцій з імплантації очного кришталика

Варто звернутися за консультацією до офтальмолога у випадку, якщо ви:

  • почали гірше бачити в темряві і сутінках;
  • простежуєте роздвоєння предметів;
  • відчуваєте періодичне виникнення темних плям в очах;
  • погіршилося колірне сприйняття.

Джерело