Головна Політика У Волинській ОДА обговорили можливості залучення територіальних громад до програми USAID АГРО

У Волинській ОДА обговорили можливості залучення територіальних громад до програми USAID АГРО

757

Волинська область готова до нових інвестицій та відкрита до тісної співпраці в напрямку агропромислового розвитку регіону. На цьому наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко, який за дорученням голови ОДА Юрія Погуляйка провів робочу зустріч із керівником напряму допоміжних послуг програми USAID АГРО Олександром Осовцем.

Також на зустрічі були присутні заступник голови ОДА Олександр Троханенко та керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації.

В ході зустрічі представники ОДА та Програми USAID АГРО обговорили напрямки співпраці щодо розвитку агропромислового комплексу Волинської області.

Олександр Осовець розповів, що  Програма USAID АГРО націлена на співпрацю з територіальними громадами та мікро, малими та середніми сільськогосподарськими підприємствами Волині.

Зокрема мова йде про експертний супровід проєктів територіальних громад, які спрямовані на системний розвиток агропромислового комплексу та певну фінансову допомогу на старті проєктів, які створюватимуть нові робочі місця тощо.

«Наша програма уже не один рік працює на східній та центральній Україні. Наразі маємо плани розширити діяльність на західні регіони. Тому потребуємо вашої підтримки у напрямку налагодження співпраці із територіальними громадами, – розповів Олександр Осовець. – У нас уже є дієві проєкти, які ми плануємо успішно реалізувати у вашій області».

За словами Сергія Мовенка на Волині є громади та фермери, які будуть зацікавленні у співпраці в рамках програми USAID АГРО та зможуть запропонувати цікаві проєкти.

Довідково:

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це п’ятирічна програма (2019-2024 рр.), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку і реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл».

Мета програми: прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП).

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації