Головна Політика На Волині пройшли збори засновників установи «Агенція регіонального розвитку Волинської області»

На Волині пройшли збори засновників установи «Агенція регіонального розвитку Волинської області»

574

Сьогодні, 22 лютого 2022 року, відбулися збори засновників установи «Агенція регіонального розвитку Волинської області».

«Метою нашого засідання є розгляд вступу Волинської обласної ради до складу засновників агенції, а також призначення членів наглядової ради, яка буде стежити за діяльністю агенції», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко.

Відтак, учасники зборів обрали голову наглядової ради установи «Агенція регіонального розвитку Волинської області» Сергія Мовенка. Заступником наглядової ради став Дмитро Дубняк, заступник керівника виконавчого апарату обласної ради, а секретарем наглядової ради – Вероніка Бальбуза, директор депатаменту зовнішніх зносин, залучення інвестицій та з питань туризму і курортів ОДА.

Також Волинська обласна рада стала одним із засновників Агенції регіонального розвитку.

Слід зазначити, що наразі агенції діють у 21 області України. Вони сконцентровані на допомогу органам виконавчої влади для реалізації їх основних функцій, співпрацю між органами виконавчої влади, бізнесом та громадянським суспільством. Агенція має об’єднати  всі діючі програми та проєкти для регіонального розвитку Волині.

«Саме через агенцію ми плануємо спільно розвивати інфраструктурні проекти області. В першу чергу, вона працюватиме для органів місцевого самоврядування», – розповів Дмитро Дубняк.

Заступниця директора депатаменту зовнішніх зносин, залучення інвестицій та з питань туризму і курортів ОДА Ольга Мосор своєю чергою зазначила, що Міністерство розвитку громад і територій України розглядає агенції регіонального розвитку, як своє представництво на місцях.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації