Головна Спорт Футбольна лісова казка завершилася

Футбольна лісова казка завершилася

2660

Цьогорічний турнір «Кубок лісівників Волині з футболу» залишився без ще одного сильного учасника. На стадії чвертьфіналу ДП «Шацьке УДЛГ» (директор Андрій Самолюк) «вилетіло» з боротьби за головний приз змагань, поступившись в абсолютно рівній грі ДП «Ратнівське лісомисливське господарство».

Основний та додатковий час завершився нульовою нічиєю, і вперше в цьому році в рамках кубка лісівників вдалися до пробиття післяматчевих пенальті. На жаль, цього разу фортуна відвернулася від шачан і своєрідну футбольну лотерею виграли гості з Ратного з рахунком 8:7.

Підсумовуючи виступ ДП «Шацьке УДЛГ» у турнірі, можна ствердно сказати, що перший млинець не виявився глевким для команди, яка гідно презентувала Шацький озерний край на змаганнях такого рівня. А на шацьких вболівальників чекає фінал турніру в районному центрі. Матч відбудеться у четвер, 28 червня. Серед його потенційних учасників ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» та ДП «Старовижівське лісове господарство», а також ДП «Ратнівське ЛМГ» та ДП «Любешівське ЛМГ». Їхні півфінальні поєдинки пройдуть цими вихідними – 23 та 24 червня.

Віктор ГРИЦЮК