Головна Спорт У Ковелі відбувся турнір з шахів

У Ковелі відбувся турнір з шахів

1324

До 30-річчя Незалежності України впродовж п’яти днів з 20 по 24 серпня на базі спортивної школи КЗ КДЮСШ імені Євгена Кондратовича проходив турнір з класичних шахів.

У змаганнях взяли участь 32 шахісти різного віку. Перше місце завоював першорозрядник Станіслав Бондаренко, друге – першорозрядник Олександр Кухарук, третє – кандидат в майстри спорту Олександр Новокрещенов.
Серед юнаків переміг першорозрядник Антон Мартинюк, другим став першорозрядник Данило Ракубовчук, третім – першорозрядник Іван Хільчук.

Серед дівчат “золото” здобула – другорозрядниця Ангеліна Кашинська, друге місце виборола другорозрядниця Олександра Позур та третє – третьорозрядниця Юлія Губчик.
Вітаємо переможців та призерів бажаємо подальших перемог та гідно представляти Ковель на обласних та всеукраїнських змаганнях.