Головна Спорт Вихованці Шацького спортивного клубу «Торнадо» здобули призові місця на всеукраїнському турнірі з...

Вихованці Шацького спортивного клубу «Торнадо» здобули призові місця на всеукраїнському турнірі з дзюдо

8866

9 березня 2019 року  у місті Києві відбувся всеукраїнський турнір з дзюдо “Київська весна” серед юнаків, що проходив в легкоатлетичному манежі спортивного клубу дзюдо «Іпон-Київ».

Всеукраїнський турнір організований Федерацією дзюдо Києва та СК дзюдо «Іпон-Київ» з метою підвищення майстерності юних спортсменів та зміцнення дружніх стосунків між ними.

Так, участь у визначному заході традиційно приймали вихованці Шацького спортивного клубу «Торнадо» (керівник Самолюк Роман Васильович) за підтримки голови Шацької районної державної  адміністрації Голядинця Василя Володимировича.

У турнірі взяли участь команди країн Іспінії, Канади, Грузії, Литви, Латвії, Білорусії, а також з різних областей України, всього  понад 500 спортсменів.

За підсумками змагань, перемогу у відповідності до вагових категорій вибороли юні дзюдоїсти  місцевого спортивного клубу:  2 місце – Сергій Цекот; 3 місце – Назар Горніч (село Голядин). В багаторазових сутичках не погані результати показав Роман Самолюк, але йому трохи не вистачило витривалості завоювати бронзу.

Переможці нагороджені дипломами та медалями.

До змагань спортсменів  готували Роман Самолюк, Ігор Самолюк та Олексій Писачук.

Тренерський склад, батьківський колектив та вихованці місцевого СК «Торнадо» дякують голові Шацької райдержадміністрації Василю Голядинцю за сприяння розвитку дитячого дзюдо в Шацькому районі.

Зичимо юним дзюдоїстам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот. Бажаємо тренерам і наставникам талановитих, наполегливих вихованців, ще більше перемог і злетів та усіляких життєвих гараздів. Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашого району.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації