Головна Спорт З нагоди Всесвітнього дня здоров’я у Володимирі відбулись спортивні заходи

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я у Володимирі відбулись спортивні заходи

563

З 7 по 8 квітня Володимирський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” організовував низку заходів, присвячених Всесвітньому дню здоров’я, які відбулись у спорткомплексі “Олімп”.

Так, усі охочі мали змогу пройти перевірку стану здоров’я із вимірюванням тиску, а опісля відвідати демонстрацію технічної майстерності з футболу старшого тренера викладача ДЮСШ їм. О. Зінкевича Володимира Веремея, під час якої юні футболісти змагались у конкурсах на вправність у поводженні з м’ячем.

7 квітня у рамках відзначення Дня здоров’я відбувся дитячий турнір з шахів серед відвідувачів шахової секції з нормою виконання lll розряду. Беззаперечним лідером турніру став Андрій Дячук, набравши 9 очок з 9 можливих. 2-4 місце поділили троє шахістів, але коефіцієнт Бухгольца розставив всіх по законних місцях: бронзу завоював – Андрій Михалюк, а срібло – Владислав Коржан.

8 квітня у плавальному басейні проходили змагання з плавання , серед юнаків та дівчат, які плили дистанції 25- 50 метрів брас і кроль у різних вікових категоріях). У віковій категорії 9-11 років (дівчата), брас 25 метрів Ill місце здобула Анастасія Кондратюк, Il місце – Олександра Ісакова, I місце – Юлія Католик. У віковій категорії 9-11 років (дівчата), кроль 25 метрів l місце в Ірини Бігун.
У віковій категорії 12-14 років (дівчата), кроль 50 м:  Ill місце – Дана Олексюк, Il місце – Валерія Редько, I місце – Аліна Хомяк.
У віковій категорії 9-11 років (хлопці), кроль 25 метрів: Ill місце – Богдан Шанюк, Il місце – Костянтин Примак, I місце – Ярослав Мягков.
У віковій категорії 12-14 років (хлопці), брас 25 м: II місце – Назар Шанюк, I місце – Владислав Хомич.
Спортивні заходи з нагоди Всесвітнього дня здоров’я відбулись і у ліцеї №2, а саме змагання зі стрітболу 3*3. Участь в них взяли 6 команд з ДЮСШ, які змагались за першість у двох підгрупах. Після виходу в підгрупи фінальні ігри визначили переможців: VI місце – команда «Джавелін»; V місце – «ЗСУ»;
IV місце – «Снайпери»; lll місце – «Бандерівці»; Il місце – «Колива»; I місце – «ППО».
Загалом участь у даних заходах взяло 135 учасників. Всі переможці були нагороджені грамотами та медалями ВЦФЗН « Спорт для всіх».
Адміністрація ВЦФЗН « Спорт для всіх» дякує тренерам Володимиру Веремею, Дмитру Харченко, Вірі Кондисюк за допомогу та співпрацю.