Головна Свято Голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець привітав прикордонників відділу «Грабове» з професійним святом

Голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець привітав прикордонників відділу «Грабове» з професійним святом

2706

30 квітня починаючи з 2018 року в країні відзначається День прикордонника  – професійне свято прикордонної служби України.

Президент України Петро Порошенко своїм указом змінив дату відзначення професійного свята прикордонників з 28 травня на 30 квітня.
День присвячений подіям кінця квітня 1918 року, коли слов’янська група окремої запорізької дивізії армії УНР під командуванням полковника Володимира Сікевича, звільнивши більшу частину Донбасу, вийшла на міжнародно визнаний кордон УНР з Росією і тодішнім Доном.

З цієї нагоди Василь Голядинець, голова Шацької райдержадміністрації, привітав прикордонників відділу «Грабове».

«У непрості часи сьогодення нашої держави  тривають бойові дії, тому ваша місія особливо важлива і необхідна. Ми всі хочемо миру, щоб ви, прикордонники, змогли спокійно нести службу на рубежах нашої країни, щоб не переживали за вас ваші рідні і близькі. У день професійного свята зичу вам добра, достатку, гідного матеріального забезпечення та вагомої підтримки від держави, а найголовніше – миру нам і нашій Україні», –  звернувся до охоронців кордону голова Шацької райдержадміністрації.

До вітального слова також приєдналися: Микола Горніч, начальник відділу прикордонної служби «Грабове», його перший заступник Ігор Жміда, директор Грабівської школи Василь Оксентюк, підприємець, власник маєтку Nester House, що у селі Світязь Петро Нестерук.

На завершення  урочистого заходу всі присутні вшанували пам’ять хвилиною мовчання воїнів-прикордонників, які загинули, захищаючи Україну.

 

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.