Головна Свято До Дня Конституції – нагороди учасникам АТО

До Дня Конституції – нагороди учасникам АТО

2930

24 червня, у переддень одно­го з найголовніших державних свят – Дня Конституції України – у районному Будинку куль­тури відбулися урочисті збори. В них взяли участь Сергій Си­дорук, перший заступник го­ло­ви Шацької районної дер­жав­ної адміністрації, Сергій Карпук, го­лова Шацької районної ра­ди, Василь Матвійчук, т.в.о. вій­ськового комісара Шацького райвійськкомату, Адам Дудар­чук, голова районної ради ве­теранів.

З доповіддю про держа­вот­ворчі процеси у сучасному укра­їнському суспільстві виступив Сергій Сидорук. «Демократич­ний розвиток ніколи не був лег­ким. Керуючись положеннями Конституції, нам потрібно буду­вати міцну і сильну державу для подальших поколінь наших на­щадків, і сьогодні кожен гро­ма­дянин повинен усвідомити, що творіння держави – це справа кожного з нас. Споді­ваюсь, що спільними зусил­ля­ми ми зу­мі­ємо побудувати таку державу, про яку мріяли й за яку віддали життя наші за­хисники. І за яку й сьогодні йде боротьба, адже нині Україна проходить чи не найважче за ча­си своєї неза­лежності вип­робування – ви­про­бування на єдність та тери­торіальну ці­ліс­ність».

Хвилиною мовчання при­сутні вшанували всіх загиблих, які віддали своє життя, захи­ща­ючи нашу країну, та поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шев­ченку.

З нагоди державного свята почесні нагороди  отримали кра­­щі працівники району: по­чесну грамоту Шацької РДА отримала Ольга Цюпяшук, ди­ректор Ша­цької дитячої музич­ної школи; за сумлінну працю, активну гро­ма­д­ську позицію та з нагоди Дня Конституції Укра­їни ого­лошено подяку голови Шацької районної ради: Руслані Сакурі, начальнику відділу до­ходів та комп’ютерного забез­печення управління фінансів Шацької РДА, Галині Артимук, головно­му державному по­дат­ко­вому інспектору Шацького відділення Ковельської ОДПІ. Також з нагоди Дня Конституції України почесні нагороди – відзнаки Ша­цької районної ради отри­ма­ли демобілізовані бійці району: Микола Забродоцький (медаль «За вірність укра­їн­сь­кому на­родові І ступеня) (на фото зверху), Віталій Балабаш (ме­даль «За єдність України»), Оле­к­сандр Гаврось (медаль «За поранення в бою»), Олек­сандр Ткачук (орден «За вір­ні­сть на­родові України»), Ана­толій За­нюк (орден «За вірність наро­дові України»).

Почесну нагороду від Пре­зи­дента України – медаль «За­хиснику Вітчизни» – було вру­че­но Дмитрові Шостаку (на фото внизу), демо­білізовано­му бійцю АТО із с. Світязь, який був поранений під Волновахою.

Увінчався захід святковим концертом, який підготували від­діл культури Шацької район­ної державної адміністрації та дитяча музична школа.

Віта ШЕПЕЛЯ.