Головна Свято У міському Будинку культури селища Шацьк відбувся святковий захід, присвячений Дню Матері

У міському Будинку культури селища Шацьк відбувся святковий захід, присвячений Дню Матері

3010

10 травня 2018 року у міському Будинку культури селища Шацьк відбувся святковий захід “Матінко моя, голубко сизокрила”, приурочений Дню матері та Міжнародному Дню сім’ї (головний організатор –  директор МБК Ніна Вирович).

У залі зібралися батьки та діти, багато жінок, серед них й мама нашого героя Сергія Мокренка –  Любов Буз, матері-героїні.
Ведучі заходу привітали всіх присутніх з Днем матері та з Міжнародним днем сім’ї, зауваживши, що це свято, до якого причетний кожен з нас, бо немає нічого святішого, ніж образ матері, і немає любові вищої і жертовнішої за материнську.

З вітальним словом виступили Василь Голядинець, голова Шацької райдержадміністрації, Людмила Цевух, виконуюча обов’язки голови Шацької селищної ради, начальник гуманітарного відділу Шацької ОТГ Анатолій Павлей та інші.

Василь Володимирович подякував всім мамам за любов, ніжність, добро, вміння пробачати та жертвувати всім заради дітей, заради сім’ї. « В цей день ми низько вклоняємося вам та бажаємо благословення долі на довгі роки життя,   щоб своїм теплом ви ще довго зігрівали наші серця та навчали життєвої мудрості, молилися за нас Богу. Адже ваша материнська молитва оберігає вірних синів України, які захищають її цілісність на сході держави, бо мати молиться серцем», – додав він на завершення.

Прекрасні вокальні та танцювальні номери, гуморески подарували діти дошкільного та шкільного закладів, підсилили святкову урочистість ліричні твори у виконанні народного колективу «Молодички» та інші.

Дружня і по-домашньому тепла атмосфера панувала в залі протягом всього свята, адже все найкраще, що є на землі, починається з сім’ї, з батькової щедрої руки, з материнського ніжного слова.

А на завершення урочистості гостей чекав святковий стіл, який був організований завдяки  спонсорській допомозі Шацької селищної ради та депутата селищної ради  Тетяни Сіжук. 

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.