Головна Свято На Михайла в Пулемці святкували День села

На Михайла в Пулемці святкували День села

3727

Цьогорічний день святого Архістратига Михаїла, який відзначається православною церквою 21 листопада, подарував жителям села Пулемець подвійне свято – престольний празник і День села.
У неділю, 20 листопада, пулемчани привітно, короваєм на вишитому рушнику, зустрічали земляків та гостей, які прибули на День села із районного центру і сусідньої Білорусі. Сцена відремонтованого сільського клубу була по-святковому прикрашена, на стінах – вишиті народними майстринями вироби. Людей на свято прийшло стільки, що яблуку ніде було впасти. Ще б пак, адже нинішній сільський голова Василь Демедюк та завідуюча клубу Олена Коваль доклали багато зусиль, щоб догодити односельцям.
Вітали пулемчан Василь Демедюк, настоятель Свято-Михайлівського храму села Пулемець отець Сергій Богдан, голова Шацької районної ради Сергій Карпук, перший заступник голови Шацької РДА Сергій Сидорук. Трудівники села, яких у селі цінують і поважають, отримали з рук керівників грамоти.
З подарунками приїхала до селян у святковий для них день помічник народного депутата України Степана Івахіва – Тетяна Дацько. Гостя з області відзначила найменшого жителя села – Богдана Лопошука, старожилів Ганну Йосипівну Бурдило та Петра Макаровича Баранчука, багатодітну матір Людмилу Василівну Дмитрук.

Шквал аплодисментів викликали виступи вокального ансамблю клубу села Пулемець, школярів місцевої школи, співочого колективу з Білорусі, дуету Шацького районного Будинку культури «Глорія», народного ансамблю «Молодички» Шацького міського Будинку культури, а також Миколи Регещука.
Організатори чудового свята вдячні жителям села за теплу атмосферу, щирі оплески, за активну участь, гостям – за подарунки, а спонсорам (Василю Денисовцю, Ігореві Денисовцю, Богдану Дибалюку) – за матеріальну підтримку. Вони надіються, що гарна традиція святкування Дня села і надалі збиратиме у дружньому колі великої сільської громади всі сім’ї й родини, юних і дорослих пулемчан, радуватиме творчістю земляків і спонукатиме до нових приємних подій.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.