Головна Свято На сторожі нашого здоров’я

На сторожі нашого здоров’я

3547

Щороку у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Напередодні цього свята в актовому залі Шацького лісового коледжу щирими словами вітали медичних працівників району голова Шацької РДА Василь Голядинець, голова Шацької районної ради Сергій Карпук, в.о. голови Шацької селищної ради, секретар Людмила Цевух, генеральний директор ТМО Любомльського і Шацького районів Володимир Дибель, помічниця народного депутата України Степана Івахіва та заодно представниця благодійного фонду «Патріоти Волині» Наталія Маленицька.

Адресував щирі вітання медикам району Василь Голядинець, в родині якого це свято також шанують, адже його дружина працює в ФАПі с. Смоляри-Світязькі. Він висловив велику вдячність за нелегку, самовіддану і благородну роботу, яка покликана зцілювати, повертати людям здоров’я та рятувати їхні життя. Він побажав медичним працівникам благополуччя в родинах, професійних успіхів і гідного визнання їхньої нелегкої праці державою.

До вітального слова також долучився голова Шацької районної ради Сергій Карпук. З нагоди свята подарунки отримали й установи первинної медичної допомоги Шацького району від благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Сергій Карпук вручив 6 тонометрів, 3 глюкометри та 1 стетоскоп представникам ФАПів Вілиці, Плоского, Положева, Пехів, Ростані, Затишшя, Самійлич, Кропивників, Мельників та амбулаторія с. Пульмо.

Разом з тим керівники району вручили почесні грамоти Шацької РДА та Шацької районної ради кращим медикам району. Також привітали колег-медиків та ветеранів медицини Володимир Дибель, головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любомльського і Шацького районів» Тетяна Васенько. Вони, за традицією відзначили нагородами обласного та районного рівнів медичних працівників району.

От уже протягом декількох років вітає медиків озерного краю народний депутат Степан Івахів. На цей раз вітальну листівку від нардепа зачитала його помічниця Наталія Маленицька. Крім того, жінка виконала ще одну приємну місію (про це читайте в матеріалі «Грамота Верховної Ради для Світлани Крецу»). Музичні вітання з нагоди свята звучали від працівників Шацького районного Будинку культури.

Віта ШЕПЕЛЯ