Головна Свято Подарунки до школи – від санаторію «Лісова пісня»

Подарунки до школи – від санаторію «Лісова пісня»

3881

Веселе та радісне свято адміністрація санаторію «Лісова пісня» традиційно організувала перед першовереснем для 50 діток молодших класів та їхніх батьків, які працюють у здравниці. Особлива увага була прикута до одинадцятьох майбутніх першокласників, які цього року вперше переступлять поріг школи. Для них і особливі подарунки – портфелики з повним шкільним комплектом – ручками, кольоровими олівцями, пеналами, щоденниками, зошитами… Таке ж канцелярське спорядження отримали й решта школярів.

Вітали з першовереснем дітей заступник директора санаторію по медичній частині Руслана Дибель, помічник директора по кадрах Галина Ковальчук, заступник голови Шацької РДА Сергій Пархонюк, настоятель Свято-Аннівського храму с. Мельники отець Петро Границький, котрий і благословив молитвою школярів на навчання.

Веселі ігри, конкурси та розваги проводила з дітьми ведуча заходу Ольга Гайова, завідуюча відділу культури здравниці. А допомагав їй у цьому веселий клоун Микола, розважаючи дітвору фокусами, жартами та кумедною поведінкою. Досхочу ласували діти усілякими солодощами, частувалися смачними стравами та раділи, хизуючись один перед одним новенькими подарунками, що тепер підуть до школи у повному «всеозброєнні».

Віта Шепеля.