Головна Свято Працівники культури організували свято для ветеранів і дітей війни

Працівники культури організували свято для ветеранів і дітей війни

4636

До Дня Перемоги в Шаць­ко­му міському Будинку культури відбувся концерт для ветеранів Другої світової та дітей війни.

Колоритний захід, на якому не лише співали і танцювали для свідків воєнного лихоліття, а й пригощали їх смачним обідом, організовували розваги, ініцію­вала і провела Ніна Вирович, директор Шацького МБК.

В приміщенні клубу, де че­кали на дорогих гостей, з самого ранку кипіла робота: тривали репетиції, сервірувалися столи.

На свято завітали ветерани і поважні люди селища: Михайло Гірич, ветеран, учасник бо­йо­вих дій у Другій світовій, Адам Дударчук, голова районної ради ветеранів, Єва Ярошук, голова селищної первинної організації ветеранів, Костянтин Чесноков, почесний голова районної ради ветеранів, Ніна Верешко, голова районної ради інвалідів, та ба­гато інших.

Хвилиною мовчання при­сут­ні вшанували пам’ять загиблих на війнах захисників України, а аматори сцени та школярі зро­били все можливе, щоб на облич­чях поважних гостей засяяли щасливі усмішки.

Народний ансамбль «Моло­дички» виконав найкраще зі свого репертуару, особливо гаряче аплодували співачкам за пісні про батьків, про вете­ранів, про прикордонників, всі разом співали «Червону руту» і легендарні фронтові. Пора­дували співом Катерина Хви­сючик, Софія Фортуянова. Не по-дитячому серйозні роздуми на тему війни та сьогодення країни прочитала присутнім їх автор вихованка БДЮТ Діана Жур. З емоціями, які вилилися на папері в поетичні рядки, поділилася з усіма Катерина Цвид. Гарний настрій подару­вали ветеранам і дітям війни маленькі учасники танцюва­льного колективу «Світанок» Шацького БДЮТ (керівник Ірина Корнелюк).

Привітали усіх з Днем Пе­ре­моги Людмила Цевух, сек­ретар Шацької селищної ради, Адам Дударчук та Єва Ярошук.

Далі свято продовжилося в невимушеній домашній атмос­фері: гості пригощалися смач­ними стравами, спілкувалися, співали пісні своєї молодості і танцювали під баян польку і вальс!

Під кінець свята дякували всім, хто причетний до органі­зації такого чудового свята: Ніні Вирович, художньому керів­нику Тетяні Гаврось, підприєм­цю Тетяні Сіжук, невтомній по­мічниці Людмилі Причепі, пра­цівникам Шацького територі­а­льного центру соціального обслу­говування (надання соціаль­них послуг) Шацького району Світ­лані Пех, Катерині Шульзі, Марії Сидорук, Тетяні Приймук, Надії Гаврось, Будинку дитячої та юнацької творчості.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.