Головна Свято Різдвяний вечір у музичній школі в Шацьку

Різдвяний вечір у музичній школі в Шацьку

3172

«У різдвяний вечір» – під такою назвою в Шацькій дитячій музич­ній школі відбувся концерт з учас­тю викладачів закладу, його ви­пускників та гостей. Запрошених зустрічали у просторій залі, з кра­сунею ялинкою, але головною ок­расою свята стали музика та пісня. У виконанні професіоналів твори класиків, сучасних авторів та народні композиції зачаро­вували глядачів і дарували їм нас­о­лоду.

Вітали гостей словами різдвя­них віншувань ведучі Ольга Цюпя­шук, директор музичної школи, та Оксана Демедюк, викладач. Кон­церт відкрила композиція на ск­рипці від Олени Мосійчук, музичну та пісенну естафету підхопили Олек­сандр та Олеся Матяшуки, інструментальний квартет у складі Василя Цюпяшука, Світлани Корень, Оксани Демедюк та Олени Мо­сій­чук, тріо баяністів у складі Анастасії Рибін, Оксани Де­медюк та Світлани Корень, а також Інна Шапо­валова, Божена Денисовець, Любов Величко та Юлія Ман­д­зіроха. Власний вірш на зи­мову тему прочитала для при­сутніх вчителька зі Сві­тязя Ніна Озімок. А родзин­кою свята став виступ мо­наха Аліпія зі Світязького Пет­ро-Павлівського монас­тиря, який виконав ліричну пісню.

А далі до зали завітали голосні колядники-щедрува­льники, котрі піснями прос­лавили дивну подію народ­ження Ісуса Христа. Найбі­льш популярну в Україні колядку «Нова радість стала» виконували всі разом: і учас­ники концерту, і глядачі. Наос­та­нок гості подякували митцям за дивний різдвяний вечір, теплу душевну атмос­феру та хвилини насолоди.

Мирослава ЦЮП’ЯХ