Головна Свято Сивина на скронях – мудрість у очах

Сивина на скронях – мудрість у очах

3635

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади. День людей похилого віку – це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей , а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима — нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шацького району (директор Володимир Голядинець) вже стало традицією, щорічно, в районі проводити урочисті святкування з нагоди цих дат. Справжнє свято організували у міському Будинку культури для своїх підопічних соціальний працівник Світлана Пех та соціальні робітники Тетяна Приймук і Надія  Денисовець, а також підприємець Тетяна Сіжук. за участю народного ансамблю «Молодички» під керівництвом Ніни Вирович., соціальний педагог  та соціальний психолог за участю народного фольклорного колективу «Горлиця» під  керівництвом В.Ханзерук. Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері. Підопічні розповідали про свої життєві шляхи, про злети та падіння, зі сльозами на очах, згадували своїх близьких, читали  вірші та пісні.

Привітати людей старшого покоління прийшло чимало запрошених, серед яких голова  районної ради Сергій Віннічук, перший заступник голови РДА Сергій Сидорук, в.о. голови Шацької селищної ради Микола Боярчук, його заступник Віталій Яльницький. Вони завітали, щоб віддати шану і повагу та побажали всім присутнім здоров’я, довголіття та ще багато років не старіти душею.

Наш кор.