Головна Свято У Шацькому районі відбувся концерт присвячений Дню вчителя

У Шацькому районі відбувся концерт присвячений Дню вчителя

2795

1 жовтня в актовому залі Світязької школи зібралися працівники освіти Шацького району на святковий концерт, присвячений Дню вчителя. На цьому святі прозвучало багато вдячних слів учителям, вихователям. Дуже тепло привітав присутніх педагогів начальник відділу освіти Анатолій Павлей. У своїй промові він з вдячністю згадав свою першу вчительку, а також зазначив, що йому особливо приємно бути саме в Світязі, адже в цій школі працював колись сам. Наголосив, що вчитель – важлива професія: «Бо саме вчителі будують майбутнє».

Багато приємних слів було сказано колегам Катериною Михайлівною Редько, головою районної ради Профспілки працівників освіти. Вона порівняла професію вчителя з матінкою-природою, сонцем, згадала про молодих учителів та побажала успіхів у роботі, а також подякувала й іншим працівникам освіти, які беруть безпосередню участь у організації освітньої системи – методистам, шкільним бібліотекарям і медсестрам, технічним працівникам, кухарям шкільних їдалень.

Своє привітальне слово сказав і голова Шацької районної ради Сергій Віннічук. Він подякував винуватцям свята за те, що вони вкладають частинку себе в дітей: «Ви не тільки вчите їх писати, читати, рахувати, ви виховуєте в них ЛЮДИНУ». А ще порівняв вчителя зі скульптором, але той працює з каменем, а вчителі з живими дітками.

До вчителів звернувся також Сергій Сидорук, перший заступник голови Шацької РДА, назвавши професію вчителя найблагороднішою, адже вчитель бере відповідальність за тих кого вчить і кого виховує. «Головною нагородою, — сказав він, — є те, щоб бачити те, коли учні в житті після школи здобувають перемоги і гордитися тим, що ви причетні до цих звитяг».

На святкуванні Дня вчителя були відзначені кращі вчителі за особливі досягнення у вихованні школярів. Свято відбувалося під пильним оком господині закладу, директора Світязької школи Віри Озімок.

Тішила своїм по-дитячому ніжним і, водночас, по-дорослому серйозним співом маленька україночка Світланка Чернякова. Чуттєвий спів подарувала, колись своїм учителям, а нині уже колегам, молода вчителька початкових класів Світлана Приступа. Привітав колег піснями і Микола Регещук, який побажав наснаги в роботі. «Адже, – сказав він, — виховуємо майбутнє, хто зна, можливо буде президент чи прем’єр-міністр, хто зна…».

Сором’язливі першокласники своїми віршиками змусили посміхнутися кожного присутнього в залі. Марія Плейтух і Юлія Стаднік (11 клас) та Іванна Занюк (10 клас) показали гумористичну мініатюру про вчительську професію. Дев’ятикласник Мар’ян Вергелес прочитав декламацію, змусивши глядачів поринути у «Сон про майбутнє», а Соломія Сорока зіграла присутнім «Українські мелодії» на скрипці. Радували своїм співом і вокальна група учнів 6 класу.

Ведучими святкового концерту були Богдана Дибалюк та Вікторія Карасюк (9 клас). Організатором концерту була Олена Федун, вчитель Світязької ЗОШ І-ІІІ ступенів, допомагала у постановці музичних номерів вчитель музичного мистецтва Тетяна Мелюх.

Хочеться лише приєднатися до всіх теплих слів, адже професія вчителя безцінна. І саме вони закладають основу знань, саме під керівництвом вчителя кожен обирає себе і своє майбутнє. Вчителі дають нам крила-знання, завдяки яким ми відкриваємо незвідані світи науки. Дякую, вам, учителі!

Ірина ХВИСЮЧИК.