Головна Свято Стартував новий навчальний рік

Стартував новий навчальний рік

3108

Цьогорічний День знань припав в Україні на вихідний. Волиняни вирішили не переносити святкування на понеділок, і перший дзвоник організовано, хоч і в різний час, зазвучав 1 вересня у всіх навчальних закладах області. Урочисті лінійки з нагоди початку нового навчального року відбулися також у 18 загальноосвітніх школах і лісовому коледжі Шацького району. За парти сіли 202 першокласники (в Україні – 450 тисяч, на Волині – 13, 5 тисяч), що на 12 менше, як у минулому році, і 105 першокурсників коледжу (минулоріч було 118). Перший дзвоник покликав на уроки 2011 учнів і 417 студентів стаціонарного відділення (торік відповідно 2032 і 420).

Головна школа району – Шацька загальноосвітня І-ІІІ ст. – зустрічала учнів, учителів, батьків і численних гостей заквітчаною брамою, що символізувала вхід у Країну знань. Кумедні першокласники, заховані за великими букетами, засмаглі після канікул і повні сил учні середніх класів, майже дорослі одинадцятикласники, а також мудрі наставники-вчителі – всі дружно продемонстрували готовність стартувати у новий навчальний рік. Присутніх на лінійці привітали зі святом Валерій Михальчук, директор школи, та Людмила Єрофєєва, заступник голови Шацької районної ради, побажавши успіхів, наснаги, наполегливості, жаги до знань, молодшим школярам – ще й уваги та зосередженості, адже у 2013-2014 навчальному році в перших і других класах з’являться нові предмети: відповідно іноземна мова та інформатика, а в п’ятих – друга іноземна (у ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Шацьк – польська).

З рук Валерія Михайловича відмінники школи отримали Похвальні листи, переможці олімпіад, різноманітних конкурсів і змагань – грамоти. Учні трохи пожартували і трохи поспівали. Майбутні випускники, вручивши першачкам кульки кольорів державного прапора і маленькі пам’ятні подарунки, повели їх до школи. Вчителям традиційно, в знак вдячності, школярі подарували квіти. А 2 вересня вже закипіло-завирувало шкільне життя: веселе й пізнавальне, повне відкриттів, захоплюючих подорожей Країною знань і нових перемог.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.