Головна Свято Студентський флешмоб

Студентський флешмоб

2784

«Любов – найважливіша частина мови, якою говорить світ. Вона старша від людства, давніша від пустелі» (Дара Корній)

14 лютого молодіжна громадська організація «Сучасний формат молоді Шацька» спільно із Студентською радою Шацького лісового коледжу ім. В.В.Сулька організували флешмоб із нагоди Дня закоханих. Флешмоб («спалахуючий натовп») – це заздалегідь спланована масова акція, зазвичай організована через Інтернет або інші сучасні засоби комунікації, у якій велика кількість людей оперативно збирається у громадському місці, протягом декількох хвилин виконує заздалегідь узгоджені дії (сценарій), і потім швидко розходиться. Величезне серце, створене студентами, продемонструвало їхню небайдужість та активну громадську позицію. Усіх учасників заходу із святом привітали голова МГО «Сучасний формат» Надія Приймук та голова Студентської ради коледжу Валентин Дубовський, який, до речі, святкував цього дня і свій день народження.

Любов – всього лиш одне слово, а скільки сили, почуттів, змісту. Кожен з нас пізнає любов у різному віці, при різних обставинах. Для когось вона взаємна, а для когось – ні, когось окриляє, зміцнює, відкриває друге дихання, а когось розчаровує, приносить біль, душевні рани, проте вона ніколи не проходить безслідно, завжди зміцнює нас, додає віри у прекрасне. Чарлі Чаплін казав: «Писати про справжнє кохання – це значить пережити найкраще з творчих розчарувань: його неможливо ні описати, ні виразити». Можливо, це є істина, та все ж кожен бачить, відчуває і розуміє це почуття по-своєму. «Завжди здається, що нас люблять за те, що ми хороші. Ми і не здогадуємось, що люблять нас тому, що хороші ті, хто нас любить», – писав Лев Толстой. Кохання одухотворяє, воно є найкращими ліками від усіх недуг, нещастя і розчарування. Та варто пам’ятати, що лише дії людини говорять про її особистість і ставлення до вас. Не варто вірити словам, просто спостерігайте, і ви побачите істину. Людина завжди знайде час для дійсно важливих речей. Давня китайська мудрість гласить: «Невидимою червоною ниткою з’єднані ті, кому судилося зустрітися, незважаючи на час, місце і обставини. Нитка може розтягнутися або сплутатися, але ніколи не порветься». Не варто засмучуватись, якщо ви ще не зустріли те єдине почуття і людину, яка стала б вашим найдорожчим скарбом. Просто чекайте. Людям, які вміють чекати, доля дарує найдорожчі подарунки. Найголовніша наша помилка в тому, що ми часто думаємо тоді, коли треба відчувати серцем.

Хочу побажати всім викладачам і студентам закладу, а також читачам і працівникам редакції газети «Шацький край» зустріти те справжнє і найдорожче почуття, відкрити для нього частинку своєї душі, а тим, хто вже відкрив для себе любов, зуміти вберегти і примножити його. Нехай у вашому житті будуть лише приємні моменти, а на шляху зустрічаються тільки хороші і щирі люди. Кохайте і будьте кохані!

«Не закохуйся в обличчя, не закохуйся у вбрання, а закохуйся в ту душу, що потрібна для життя! Бо краса – це сон зрадливий, раз присниться та й нема, а душа – це все на світі, що потрібно для життя» (Богдан Ступка).

Надія ПРИЙМУК.