Головна Свято У День вчителя – вітання, подарунки та пісні

У День вчителя – вітання, подарунки та пісні

3385

Вчитель – це не лише людина, котра навчає писати, читати та рахувати. Це людина, яка віддає свої знання, серце і душу майбутнім поколінням дітей. Тож з нагоди Дня вчителя, який цьогоріч припав на 1 жовтня, у Шацькому лісовому коледжі теплі та щирі слова лунали напередодні на адресу освітян Шацького району.

З нагоди свята вітали педагогів голова Шацької районної ради Сергій Карпук, перший заступник голови Шацької РДА Віктор Плейтух, директор Шацького лісового коледжу Ігор Жмурко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Людмила Єрофєєва, голова профспілки працівників освіти Шацького району Катерина Редько, начальник гуманітарного відділу Шацької селищної ради Анатолій Павлей. Керівники району, відділу освіти та лісового коледжу вручили відзнаки районного та обласного рівнів кращим педагогам краю. Так, обласні нагороди отримали Галина Янчук, методист відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА, Ніна Озімок, заступник директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Світязь, та Тетяна Натальчук, завідувач методичного кабінету Шацького лісового коледжу ім. В.Сулька.
Традиційно освітяни отримали вітання від народного депутата Степана Івахіва, яке озвучив його помічник Володимир Бащук. Він також вручив грамоту за високий професіоналізм, багаторічну працю та вагомий внесок у розвиток освіти Шацького району вчителю математики ЗОШ І-ІІІ ст. с. Світязь Тетяні Корнелюк, а також подарунковий сертифікат на фахове періодичне видання. Таку ж грамоту та сертифікат на фахове періодичне видання отримала практичний психолог, вчитель основ християнської етики ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пульмо Людмила Положевець.

– Про успіхи педагогів району говорить рейтинг шкіл, результати зовнішнього незалежного оцінювання. Це дуже хороший показник як для нашого маленького району. Зараз галузь освіти знаходиться на шляху реформ, тож віримо, що вони ще більш допоможуть розвитку освітянської галузі та дадуть свій результат, – відзначив Віктор Плейтух.
Від Шацької районної ради та депутатського корпусу вітав освітян району Сергій Карпук: «Ви стали на непростий шлях, обрали одну з найважливіших професій у світі: це підготовка, донесення знань, прищеплення любові, патріотизму і усіх найважливіших життєвих цінностей. Важко переоцінити ту відповідальність, яку ви несете перед майбутнім, адже вам довірено найцінніше, що в нас є – наших дітей. За це вам щира вдячність».

Згадували теплими словами ветеранів педагогічної ниви, на чиїх мудрих настановах виховалось не одне покоління. Окремі вітання лунали на адресу молодих педагогів району. А їх, як виявилося, цьогоріч чимало – аж дев’ятеро. Вони від профспілки працівників освіти отримали подарунки.

Концертна програма, яку підготувала методист відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА Олена Моніч, була не менш насиченою піснями, танцями та вітаннями. Розпочався концерт патріотичним танком у виконанні учнів ЗОШ І-ІІ ст. с. Підманове, звучали пісні у виконанні учнів та вчителів шкіл с. Світязь, Піща, Пульмо, Мельники, керівника гуртків Шацького БДЮТ, викладачів Шацької дитячої музичної школи, студентки Шацького лісового коледжу, танцювали на сцені дитячий колектив «Первоцвіт» (керівник Валентина Демакова), запальний рок-н-рол – Уляна Дударчук та Ілля Гінайло (с. Мельники), а вальс – студенти Шацького лісового коледжу.

Віта ШЕПЕЛЯ