Головна Свято Щирі вітання на адресу дошкільників

Щирі вітання на адресу дошкільників

4638

Традиційно в останню неділю вересня в Україні відзначають День дошкільника. Хоч і запровадили відзначення цього свята лише декілька років тому, та з кожним разом воно набуває все більшої популярності.
Працівники дошкільних навчальних закладів Шацького району приймали вітання з професійним святом у Шацькому лісовому коледжі.
Щирі слова зичень адресували працівникам дитсадків заступник голови Шацької РДА Володимир Бугайчук, голова Шацької районної ради Сергій Карпук. Грамоту Шацької районної ради за сумлінну та самовіддану працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята отримала завідуюча ДНЗ с. Піща Ірина Корень, а грамоту Шацької РДА – Віктор Вирвич, музичний керівник дитсадка с. Ростань.

Анатолій Павлей, начальник гуманітарного відділу Шацької селищної ради, вітаючи дошкільників, відзначив, що вихователі та їхні помічники завжди докладають максимум зусиль, аби дітки отримали хорошу дошкільну освіту, приходили щодня в дитсадок з усмішкою, адже там – особлива аура, де немає зла та ненависті, де зароджується майбутнє. Немалі кошти витрачаються як державою, так і місцевою владою на утримання дошкільних закладів, чимало планів є на майбутнє, зокрема, відновити роботу дитсадка в с. Самійличі. А з нагоди свята грамоти Шацької селищної ради отримали кращі працівники дошкільних навчальних закладів громади.

Від відділу освіти, молоді та спорту вітала працівників дитсадків начальник установи Людмила Єрофєєва, відзначаючи їхню постійну молодість та енергійність, зважаючи на те, що з дітками їм доводиться працювати щодня. До вітань також долучилася голова профспілки працівників освіти Катерина Редько, вручивши разом із Людмилою Єрофєєвою грамоти відділу освіти та подарунки усім працівникам, котрі в цей день отримували відзнаки.

Вітали також зі сцени працівників ДНЗ Ростанський та Піщанський сільські голови Мирослава Кликоцюк і Олександр Бакун, а також методист відділу освіти, молоді та спорту Галина Янчук.

Святкового настрою додали пісенні та танцювальні номери, котрі підготували разом із своїми вихованцями працівники дошкільних навчальних закладів Шацького району. Потішили вихованці дитсадків смт Шацьк патріотичним танком та піснями. Вокальні та пісенні номери підготували дітки дитсадка с. Мельники разом із музичним керівником Мариною Забродоцькою. Співали на сцені вихованці та вихователі дитсадків сіл Світязь та Ростань.

Віта ШЕПЕЛЯ