Головна Свято У Ковелі здійснюють різдвяні мрії дітей з непростою долею

У Ковелі здійснюють різдвяні мрії дітей з непростою долею

1027

Акція “Моя різдвяна мрія” другий рік поспіль проходить у Ковелі. Небайдужі здійснюють бажання дітлахів непростої долі, про які вони пишуть у своїх листах. Ці конверти знаходяться на ялинці у фоє міської ради. Цьогоріч їх кількість зросла, як і кількість людей, які хочуть втілити мрії.

Працівники міського центру соціальних служб кажуть, що на початку благодійної акції вони зібрали 110 дитячих бажань. Втім, коли люди почули про ініціативу міського голови Ігоря Чайки, то охочих порадувати дітвору виявилось значно більше.

Серед омріяних подарунків – світлодіодні лампи, ліхтарики, повербанки, колонки, книжки, конструктори ЛЕГО. Замовляють також набори для творчості, іграшки, одяг. А ще — солодощі, мандаринки. Все те, що смакує дітворі.

Усі, хто взявся за благородну справу, перейнялись історією життя кожної дитини та знайшли час і можливість, аби маленькі ковельчани з непростою долею відчули радість Різдва.

Окрім колективу виконавчого комітету, бажання здійснюють працівники патрульної поліції, суду, відділу пробації, мобільної бригади соціально-психологічної реабілітації, колективи Палацу учнівської молоді, клубу здорового способу життя “Результат”, депутати міської ради, підприємці, а також небайдужі ковельчани, які дізнались про акцію.

Кімната потроху заповнюється дитячими мріями. Напередодні Різдва подарунки знайдуть своїх адресатів.