Головна Свято У місці зародження УПА на Волині відзначили День Незалежності України

У місці зародження УПА на Волині відзначили День Незалежності України

3680

У місці зародження Української повстанської армії на Волині, а саме в історико-культурному комплексі «Вовчак-Волинська січ», відбулись урочистості з нагоди 31-ої річниці Незалежності України.

У заході взяли участь керівники обласної та районної влади, голови територіальних громад Ковельщини, депутати, військовослужбовці та громадськість краю.

Очільник області Юрій Погуляйко привітав усіх з державним святом та разом із головою облради Григорієм Недопадом вручив відзнаки волинянам, які наближають перемогу.

Зокрема, подяки голови обласної державної адміністрації отримали:

  • Олег Кивлюк, полковник, начальник Волинського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;
  • Володимир Кравченко, генерал-лейтенант, командувач оперативного угруповання військ «Волинь»;
  • Ольга Черен, начальниця Ковельської районної військової адміністрації.

«Відзначити це свято ми можемо, насамперед, завдяки нашим військовим. Тож дякуємо їм, і шануймо усіх, хто віддав своє життя за Україну», – зазначив Юрій Погуляйко.

Аби віддати шану Героям, присутні поіменно згадали усіх воїнів-земляків, які загинули з 2014 року по нинішній час. Також поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку борцям за незалежність.

Слід зазначити, що підтримати та привітати з святом військових і волонтерів приїхала Народна артистка України Тіна Кароль. Разом з присутніми співачка виконала державний гімн.

Окрім того, учасники заходу долучилися до збору коштів на безпілотники для ЗСУ в рамках глобальної ініціативи Президента України UNITED24.