Головна Свято У Шацькому міському Будинку культури відбувся святковий захід «Матінко моя, голубко сизокрила»

У Шацькому міському Будинку культури відбувся святковий захід «Матінко моя, голубко сизокрила»

3102

Напередодні Дня матері у Шацькому міському Будинку культури відбувся святковий захід «Матінко моя, голубко сизокрила», приурочений цьому дню та Міжнародному дню сім’ї. Організували свято для матерів-героїнь та усіх запрошених мам громади директорка МБК Ніна Вирович спільно з Шацькою селищною радою (долучилась фінансово до організації заходу), ЗОШ І-ІІ ст. смт Шацьк та Шацьким дитсадком №2.

У залі зібралися батьки та діти, багато жінок, серед них й мама нашого героя Сергія Мокренка – Любов Буз. Ведучі заходу привітали всіх присутніх з цими святами, адже що є найціннішим у житті кожної людини, як не мама та найрідніші люди. Привітали зі святами гостей заходу Василь Голядинець, голова Шацької РДА, та Людмила Цевух, в.о. голови Шацької селищної ради.

Василь Володимирович подякував всім мамам за любов, ніжність, добро, вміння пробачати та жертвувати всім заради дітей та сім’ї. «В цей день ми низько вклоняємося вам та бажаємо благословення долі на довгі роки життя, щоб своїм теплом ви ще довго зігрівали наші серця та навчали життєвої мудрості, молилися за нас Богу. Адже ваша материнська молитва оберігає вірних синів України, які захищають її цілісність на сході держави, бо мати молиться серцем», – додав він на завершення.

Людмила Цевух також приєдналася до вітань, адже що може бути святішим у цьому світі за материнську любов та ласку, турботу про дітей та родину. «По Шацькій селищній раді нараховується близько 80 матерів-героїнь, тобто жінок, які народили та виховали п’ять і більше дітей. Це жінки приблизно з 1927 року народження і молодші. Але в останні роки в нас з’явилася молода когорта матерів-героїнь, яким ми щиро дякуємо за їхнє терпіння, мужність та доброту, що вони є справжніми берегинями роду. Особлива шана – матерям учасників АТО, матерям героїв, чиї діти не повернулися з війни, та чиї сини служать у лавах Збройних сил України», – зазначила вона.

Вокальні та танцювальні номери, гуморески подарували діти, серед яких – вихованці дошкільного навчального закладу №2 смт Шацьк (завідуюча Тетяна Гінчук, музичний керівник Тетяна Мелюх), а також учні ЗОШ І-ІІ ст. смт Шацьк (директор Ігор Носуліч, педагог-організатор Аліна Віннічук, вчитель музики Тетяна Мелюх). І, звичайно, як же без виступів славнозвісних «Молодичок», котрі виконали віночок українських популярних пісень. Не втримався від спокуси поспівати разом із «Молодичками» й зал, виводячи дружно «Пісню про рушник».

Подякували організаторам та учасникам заходу Анатолій Павлей, начальник гуманітарного відділу Шацької селищної ради, та Ігор Носуліч, директор ЗОШ І-ІІ ст. смт Шацьк. Благословив усіх матерів настоятель Свято-Онуфріївського храму смт Шацьк Володимир Гичка.
В свою чергу Ніна Вирович подякувала усім, хто долучився до проведення свята для матерів, зокрема, керівництву школи та дитсадка, бібліотекарю Надії Калашніковій, а також Марині Забродоцькій та Людмилі Причепі.

Тепла та затишна атмосфера панувала в залі протягом всього свята, адже організатори та учасники дійства таки постаралися, аби свято вийшло справді гарним та незабутнім. А на завершення урочистості на гостей чекав святковий стіл, який був організований завдяки допомозі Шацької селищної ради та спонсорству депутата селищної ради Тетяни Сіжук.

Віта ШЕПЕЛЯ