Головна Свято В Шацькому районі в один день відзначили чотири свята

В Шацькому районі в один день відзначили чотири свята

3256

7 грудня в залі засідань Шацької районної ради було незвично людно, адже саме на цей день запланували провести урочисті заходи з нагоди чотирьох свят: Дня Збройних сил України (6 грудня), міжнародного Дня волонтера, Дня статистики (5 грудня) та Дня органів місцевого самоврядування (7 грудня).

Щирі слова вітань з нагоди професійних свят линули від голови Шацької районної ради Сергія Карпука. Окрім того, він зачитав доповідь про розвиток та досягнення Шацького району за останній рік, відзначивши, що в цьому процесі головну роль відведено органам місцевого самоврядування та подякував за тісну співпрацю Шацькій райдержадміністрації. Вагомий внесок у становлення та розвиток першої територіальної громади району – Шацької – вніс її голова Сергій Віннічук, який трагічно загинув місяць тому в автокатастрофі. Разом з ним загинули ще двоє жителів – водій районної ради Олександр Гармадський та активна жителька селища, колишній депутат Шацької селищної ради Любов Маригода. Їхню пам’ять, а також пам’ять захисників України, які загинули у війні на сході України – Сергія Мокренка та Сергія Грибука – присутні вшанували хвилиною мовчання.

Привітавши також зі святом захисників Вітчизни, працівників статистики та волонтерів, Сергій Карпук вручив почесні відзнаки: медаль районної ради «За єдність України» Роману Климюку, учаснику АТО, обласні відзнаки та цінні подарунки – годинники – кращим представникам органів місцевого самоврядування та депутатам різних рівнів: почесною грамотою Волинської обласної ради за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагородили Тетяну Пастернак, начальника фінансово-господарського відділу – головного бухгалтера Шацької районної ради, Мирославу Кликоцюк, Ростанського сільського голову, Людмилу Цевух, виконуючу обов’язки Шацького селищного голови, подяку голови Волинської обласної ради оголошено Ірині Мегель, секретареві Пулемецької сільської ради, Петрові Цвиду, депутату Шацької районної ради, Володимирові Голядинцю (з нагоди особистого ювілею – 60-річчя з дня народження), директору Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шацького району, депутату районної ради, Василеві Печуку, депутату Шацької селищної ради, підприємцю. В свою чергу, Людмила Цевух вручила почесну грамоту голови Волинської обласної ради Сергієві Карпуку, роботу якого високо оцінили в області.

Далі Сергій Карпук вручив грамоти та оголосив подяки районної ради депутатам районної, селищної та сільських рад, керівникам та працівникам органів місцевого самоврядування, членам виконкомів.
До вітань голови районної ради долучився голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець, відзначивши, що за рік спільними зусиллями вдалося зробити дуже багато.

– Місцеве самоврядування нашого народу – це потужний корпус, це справді народна влада – влада для громади і в інтересах громади. Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості в подоланні перешкод і досягнення бажаних результатів у найскладніших ситуаціях, – наголосив він та привітав усіх з професійними святами.
За сумлінне ставлення до роботи, активну громадянську позицію, вагомий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування голова райдержадміністрації нагородив грамотами та грошовими винагородами депутатів районної та селищної рад. З нагоди Дня Збройних сил України Василь Голядинець відзначив Анастасію Рибчинську, старшого солдата, діловода служби захисту інформації Шацького районного військового комісаріату, а з нагоди Дня працівника статистики України вручив грамоту Раїсі Дужич, головному спеціалісту, економісту відділу статистики у Шацькому районі.

Вітали присутніх на заході Людмила Цевух, вручивши грамоти Шацької селищної ради депутатам, які активно працюють на розвиток громади; Мирослава Терета, директор Шацького районного центру зайнятості; Людмила Єрофєєва, голова районної профспілки працівників державних установ та органів місцевого самоврядування, депутат Шацької селищної ради; Василь Демедюк, Пулемецький сільський голова, депутат Верховної Ради сьомого скликання (він же показав жителям архівний документ 1902 року, виданий одному з жителів села Пулемець); Роксолана Цвид, в.о. директора Шацького бюро правової допомоги.

Віта ШЕПЕЛЯ