Головна Свято Вертеп, колядки, вірші та подарунки: волинські поліцейські разом із профспілкою відвідали притулок...

Вертеп, колядки, вірші та подарунки: волинські поліцейські разом із профспілкою відвідали притулок для дітей

1234

Сьогодні поліцейські сектору ювенальної превенції, сектору психологічного забезпечення ГУНП у Волинській області, голова поліцейської профспілки та школярі драматичного гуртка Маски, Лищенського ліцею, завітали у притулок для дітей, що у місті Рожище, аби привітати дітей із різдвяно-новорічними святами. 

За сприяння завуча з виховної роботи Лищенського ліцею Маргарити Москаленко та вчительки з музики Наталії П’ятачук актори гуртка Маски презентували присутнім Різдвяний вертеп. У виставі школярі розкрили тему одвічної боротьби добра і зла, де добро обов’язково перемагає зло.

Діти із задоволенням і цікавістю спостерігали за виставою, разом співали колядки, розповідали вірші, щедро нагороджували виконавців оплесками та танцювали веселі руханки.

Від поліцейських та профспілки дітлахи отримали солодощі та фрукти.

Голова поліцейської профспілки Наталія Горошко подякувала закладу за теплий прийом, усім силам оборони за можливість у час війни влаштовувати свято для дітей та привітала присутніх із різдвяно-новорічними святами, побажала усім якнайшвидшої перемоги та кожній дитині здійснення найзаповітніших мрій.

Діти наввипередки фотографувалися із гостями та зробили спільне фото на згадку.

Вихованці закладу щиро подякували за неймовірне свято, навзаєм подарували школярам з ліцею солодощі, та запрошували приїжджати ще.

Сектор комунікації поліції Волинської області