Головна Листи Незалежно від погодних умов дороги Волині повинні бути в належному стані

Незалежно від погодних умов дороги Волині повинні бути в належному стані

604

В обласній державній адміністрації відбулась нарада щодо утримання доріг Волині в зимовий період. Провів робочу зустріч за дорученням начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка його перший заступник Сергій Мовенко.

Зокрема, обговорили ситуацію, що склалася в області під час останнього снігопаду, коли деякі дороги були зовсім не розчищені.

Участь у нараді взяли представник Служби автодоріг Волинської області, керівник Львівського облавтодору та предтавники волинської філії Львівського облавтодору. Слід зауважити, що саме Львівський облавтодор виграв тендер на утримання доріг в зимовий період.

Як пояснив в.о. начальника Служби автодоріг Волинської області Антонян Ншан, основними причинами невиконання робіт із розчищення доріг була відсутність пального та посипкового матеріалу у підрядної організації через дещо затягнуту бюрократичну процедуру.

Однак, представники підрядної організації запевняють, що наразі все необхідне є і такого більше не повториться.

Своєю чергою, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко поцікавився чи достатньо є техніки, водіїв та необхідних матеріалів для посипання доріг. На ці питання відповіді були також ствердними.

Тож за результатами зустрічі було домовлено, що при наступному невиконанні своїх зобов’язань догорів з підрядною організацією буде розірвано.

«Зима в грудні не прийшла несподівано. Незалежно від обставин та погодних умов, дороги повинні бути чистими та придатними для безпечного проїзду», – наголосив Сергій Мовенко.