Головна Свято Воїни-афганці привезли з Луцька багато позитивних емоцій

Воїни-афганці привезли з Луцька багато позитивних емоцій

3797

15 лютого в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка відбулися урочисті заходи до 29-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В Луцьк приїхали та прийшли рядові та офіцери афганської війни, їхні дружини, діти, а також представники влади. Чималий десант висадився в обласному центрі воїнів-афганців та їхніх поціновувачів з Шацького району. Наша делегація під керівництвом Володимира Носуліча, голови районної організації Спілки ветеранів Афганістану, нараховувала 13 чоловік.

Після виступів очільників владних структур слово взяв Григорій Павлович, голова Волинської обласної організації Спілки ветеранів Афганістану. Він вручив медаль учаснику афганської війни Василю Тереті з Шацька, а також оголосив Подяку Галині Цвид, ідейному натхненнику зустрічей «Від усієї душі», за тривалу плідну співпрацю у захисті інтересів воїнів-інтернаціоналістів та з нагоди 29-ї річниці виведення військ з Афганістану. До речі, висока нагорода підписана головою Української спілки ветеранів Афганістану Сергієм Червонопиським. У свою чергу, Галина Валентинівна вручила Григорію Павловичу запашний коровай, якого спекла мама воїна-афганця Василя Денисовця – Надія Денисовець.

Для всіх присутніх співали та грали заслужений артист України Адам Горбатюк, ансамбль афганської пісні «Віват» та народний ансамбль пісні і танцю «Колос» з Торчина.

Від фотостенду «Герої Небесної Сотні – загинули за єдність України», що облаштований на Театральному майдані, учасники велелюдної урочистої ходи пройшлися центром Луцька до меморіального комплексу «Вічна слава».
А далі були військові марші та патріотичні пісні у виконанні духового оркестру, покладання квітів, хвилина мовчання за загиблими та померлими воїнами-афганцями, братні обійми та фотографії на пам’ять. Просто неба діяла польова кухня.

Учасники поїздки дякують за її організацію Шацькій райдержадміністрації (голова Василь Голядинець) та Шацькій районній раді (голова Сергій Карпук), а також начальнику відділу освіти, молоді та спорту Людмилі Єрофєєвій за надання автобуса.

Віктор ГРИЦЮК