Головна Свято В обласному центрі Волині відсвяткували День Європи

В обласному центрі Волині відсвяткували День Європи

2417

Дійство відбулося 15 травня на Театральному майдані м. Луцьк.

Участь у святковому заході взяв заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, Луцький міський голова Ігор Поліщук та Генеральний консул Республіки Польща у Луцьку Славомір Місяк.

Розпочалися урочистості з виконання духовими оркестрами Палацу культури міста Луцька та військової частини 1141 Національної гвардії України Гімну Європейського Союзу «Ода до радості».

У своєму виступі Григорій Пустовіт наголосив, що Україна та Європа – єдине ціле та додав, що наша країна завжди географічно була у складі Європи.

«Коли 30 років тому Україна стала незалежною, ми постали перед вибором: якими ми хочемо бути. Ми вирішили, що Україна має бути сучасною країною, суспільством, де на першому місці має бути людина. Ми хочемо бути успішною країною, де громадяни поважають один одного, – зазначив Григорій Пустовіт. – Україна з кожним роком стає все ближчою до Європи і я вірю, що невдовзі ми станемо повноцінними членами цього співтовариства».

Після урочистого відкриття розпочалася насичена концертна програма. Так, свою творчість демонстрували обдаровані діти – учні музичних шкіл, симфонічний оркестр Волинського коледжу культури та мистецтв ім. І. Стравінського, який виконав низку музичних творів українських і зарубіжних виконавців. Приємним сюрпризом для гостей заходу став виступ гурту «The LIONS» з міста Вроцлав Республіки Польща.