Головна Свято Урочисте відкриття військово-патріотичних змагань, присвячених вшануванню пам’яті Сергія Мокренка

Урочисте відкриття військово-патріотичних змагань, присвячених вшануванню пам’яті Сергія Мокренка

2537

Сьогодні, 2 травня 2018 року, в ОЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія смт Шацьк» відбулось урочисте відкриття військово-патріотичних змагань, присвячених вшануванню пам’яті Сергія Мокренка.

Програмою змагань передбачені такі естафети: розбір автомата, стрільба, орієнтування на місцевості, перетягування линви. Команду переможців чекає нагорода «Перехідний кубок спортивних змагань пм’яті Сергія Мокренка ».

Участь у відкритті урочистого заходу взяли: голова Шацької РДА Василь Голядинець, голова Шацької районної ради Сергій Карпук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА Людмила Єрофєєва, начальник гуманітарного відділу Шацької  селищної ради Анатолій Павлей працівники Шацького військового комісаріату, голова та члени громадської організації «Ветерани АТО Шацького району», рідні Сергія Мокренка.

Василь Голядинець звернувся до всіх присутніх зі словами пошани та вдячності за відвагу, мужність та героїзм Сергія, за подвиг , пам’ять про який не згасне повік і є взірцем для молодого покоління. На завершення він додав: «Захист своєї держави є священним обов’язком кожного громадянина, тому ми підтримуємо ініціативу таких військово-патріотичних змагань, а особливо, у часи тривалої війни  на сході України. Адже молодь повинна розуміти всю необхідність військової підготовки.

Гарного дня вам та гарних результатів. Будьте гідними подвигу нашого героя. А ми, керівники району, в свою чергу, будемо підтримувати розпочату сьогодні благородну справу».

Також з вуст керівників району прозвучало багато слів вдячності сім’ї Мокренків за патріотичне виховання сина, а також організаторам даного заходу за фізичну та військову підготовку юнацтва.

Учасники урочистої лінійки  вшанували пам’ять Сергія Мокренка,  патріота, що віддав своє життя за незалежність та територіальну цілісність України, хвилиною мовчання.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.