Головна Свято З нагоди Дня міста у Луцьку благодійний мистецький проєкт “Перемагаємо разом!”

З нагоди Дня міста у Луцьку благодійний мистецький проєкт “Перемагаємо разом!”

3238

10 вересня Луцьк відзначає 937-ліття свого заснування. В попередні роки цього дня у місті проходили масштабні події, концерти, шоу.

Однак, через війну, цього року гучних святкувань у Луцьку не проводиться. Проте, без скромного відзначення жителі міської територіальної громади все ж не залишилися – у Палаці культури міста Луцька пройшов благодійний проєкт “Перемагаємо разом!”, під час якого глядачі мали змогу побачили виступи творчих колективів та зробили внесок на підтримку ЗСУ.

На початку дійства присутні в залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто віддав своє життя, захищаючи Україну. Після цього до глядачів звернулася заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк. “Безумовно, зараз важкий період, але наше місто заслуговує на пошанування, і на те, щоб згадати добрим словом тих людей, які дбають про його безпеку і його майбутнє, – сказала Ірина Чебелюк. – У першу чергу дякуємо нашим військовим, котрі стоять на сторожі міста. Велике спасибі кожному лучанину, який активно допомагає в тилу та підтримує мешканців міст, що найбільше потерпають від війни. Дай Боже, щоб святий Миколай і надалі стояв на захисті Луцька, а Божа Матір своїм покровом накривала небо над усіма нами”.

 

У благодійному проєкті взяли участь співачка Галина Конах, учасники вокальних студій “Зернятко”, “СолоМрій”, “SpivanochkaShow”, народний аматорський оркестр народних інструментів “Волинянка”. Хореографічні композиції виконали ансамбль сучасного танцю “Антарес”, народний аматорський ансамбль бального танцю “Юність”, зразковий аматорський ансамбль народного танцю “Волиняночка”, народний аматорський ансамбль танцю “Волинянка”.

 
 
 
 
 

Художні номери підготували також творчі колективи КЗ ”Центр культури “Княгининок”, зразкова театральна студія “Бешкетники” та учасники арт-терапевтичного центру “Діти слухають казки” Палацу культури міста Луцька.

 
 
 
 

Благодійний проєкт “Перемагаємо разом!” пройшов в атмосфері патріотизму, особливо піднесення та поваги до культурних надбань нашого народу. За словами присутніх у Палаці культури мешканців громади, внутрішньо переміщених осіб і військовослужбовців, кілька годин концертної програми пролетіли, як одна мить, і зробили глядачів та артистів одним цілим.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)