Головна Спорт У Ковелі відзначили кращих спортсменів та тренерів

У Ковелі відзначили кращих спортсменів та тренерів

2218

У суботу — День фізичної культури і спорту. Напередодні у залі засідань виконавчого комітету відбулось урочисте нагородження спортсменів і тренерів Ковеля. Зі святом їх привітали міський голова Ігор Чайка, секретар міської ради Оксана Багнова, начальник управління культури, молоді, спорту та туризму Андрій Мигуля та його заступник Роман Лис.

“Спорт – невід’ємна частина Вашого життя. Незважаючи ні на що, Ви працюєте, відновлюєте тренування, змагаєтесь і здобуваєте нагороди. Хотів би подякувати кожному з Вас за відданість справі, якою займаєтесь, життєву енергію, наснагу, за те, що своїм прикладом мотивуєте інших. Щиро зичу усім впевненості, оптимізму, Перемог у Ваших стартах і всім нам спільної Перемоги над ворогом”, – звернувся до присутніх Ігор Чайка.

Мер запевнив, що влада і надалі буде підтримувати розвиток спорту, поліпшуватиме інфраструктуру, матеріально-технічну базу спортивних закладів.

Керівники міста вручили Грамоти міської ради за високі досягнення, професіоналізм, вагомий особистий внесок у популяризацію спорту, активну громадську позицію та з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Серед нагороджених:

Павло Борсук – чемпіон Європи, срібний призер чемпіонату світу 2022 року серед молоді з веслування на байдарках і каное,

Ігор Бівініс – тренер з настільного тенісу КЗ КДЮСШ ім.Євгена Кондратовича,

Олег Гелетуха – чемпіон України з боча серед людей з інвалідністю,

Павло Недільський – ветеран спорту,

Петро Карпук – тренер з легкої атлетики КЗ КДЮСШ ім.Євгена Кондратовича,

Світлана Проніна – тренер з веслування на байдарках і каное КЗ КДЮСШ ім.Євгена Кондратовича,

Дмитро Рижко – ветеран спорту,

Олег Стус – тренер з вільної боротьби ДЮСШ №1.