Головна Військо День партизанської слави – свято людей, сильних духом

День партизанської слави – свято людей, сильних духом

2828

Партизанський рух став воістину всенародною боротьбою проти німецько-фашистських загарбників, справжнім другим фронтом в допомогу Червоній Армії. Героїчний подвиг партизанів назавжди залишиться в народній пам’яті. Як символ живої невмирущої пам’яті багатьох вдячних поколінь обеліск Слави, що в смт Шацьк, 20 вересня вкрився живими квітами, які поклали голова Шацької РДА Володимир Найда, представники ветеранської організації та установ району. «У День партизанської слави ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість цих людей. І ми вшановуємо всіх тих, хто подарував майбутнє нам та нашим нащадкам», – відкрив урочисте зібрання вітальними словами Володимир Степанович.

Ветерани поділилися спогадами про війну. Говорили про те, що внесок партизанських формувань в загальну перемогу людства над фашизмом просто неоціненний. Тому День партизанської слави в Україні – лише мала частина того, що може зробити сучасне покоління для людей, які боролися в партизанських загонах за наше мирне майбутнє.

Хвилиною мовчання пом’янули загиблих учасників партизанського загону Степана Шковороди, який діяв на території нашого району у роки війни.

Ліана МИСЮРИНА.