Головна Військо Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний за підтримку українського війська відзначив волонтерів...

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний за підтримку українського війська відзначив волонтерів та керівництво Волині

1999

На запрошення Міністерства оборони України начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко разом із головою обласної ради Григорієм Недопадом долучились до богослужіння та покладання квітів у каплиці-пантеоні в селі Лішня, що на Тернопільщині. Храм зведений у 2014 році на честь загиблих Героїв у російсько-українській.

Так, після богослужіння та покладання відбулась церемонія нагородження нагрудники знаками від Головнокомандувача Збройних Сил України за допомогу силам оборони.

Зокрема, відзнаки отримали начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, голова обласної ради Григорій Недопад, очільник благодійного фонду «Відродження України» Анатолій Капустюк, волонтери Андрій Маринюк, Віталій Ярема та Михайло Маркович.