Головна Військо Ковельська рада ветеранів підбила підсумки своєї діяльності

Ковельська рада ветеранів підбила підсумки своєї діяльності

1814

Ковельська рада ветеранів уже понад чверть століття працює у Ковелі. Нещодавно старші люди зібрались, аби підбити підсумки своєї діяльності, пригадати роки роботи, віддати данину шани і пам’яті тим, хто започаткував ветеранський рух у нашому місті.

“Вашу організацію знаю дуже давно, часто буваю тут. Завжди дивуюсь Вашому оптимізму, умінню бути незламними. Ви — люди величезного життєвого досвіду, і на Вашу долю випало чимало випробувань. Хтось пам’ятає лихоліття війни, роки післявоєнної відбудови України. Ніхто не міг подумати, що ще доведеться пережити таку страшну війну. І сьогодні Ви, чим можете допомагаєте нашій Україні вистояти. Спасибі Вам за все”, – сказав міський голова Ігор Чайка, який прийшов на зустріч.

Звернулась до людей поважного віку заступник міського голови Наталія Маленицька. Ветеранам побажала залишатись такими ж активними та працювати на благо міста і передавати свій безцінний досвід молоді.

Згуртувати пенсіонерів, допомогти розв’язати нагальні питання, підтримати після виходу на заслужений відпочинок, а також урізноманітнити дозвілля — над цим працює рада ветеранів. А ще — це місце зустрічей, спілкування, щирих розмов.

Тож було у цей день: багато спогадів, теплих слів, думок про майбутнє. Керівник організації Марія Батраченко подякувала усім членам ветеранської спільноти за їхні небайдужість, оптимізм, згуртованість, хороші справи, а міській владі – за порозуміння та тісну співпрацю.

Святкову атмосферу в залі створили гурт “Родинонька” народного дому “Просвіта”. Співав для ветеранів начальник управління культури, молоді, спорту та туризму Андрій Мигуля.

А у фіналі — уривок із постановки за п’єсою Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» у виконанні аматорського театру «Осіннє золото».