Головна Військо На Волині колишні військові завершили курс навчання за спеціальністю «Менеджмент безпеки бізнесу»

На Волині колишні військові завершили курс навчання за спеціальністю «Менеджмент безпеки бізнесу»

10684

У Луцькому Східноєвропейському національному університеті ім. Л. Українки відбувся урочистий випуск слухачів курсу «Менеджмент безпеки бізнесу», який проводився в рамках програми «НАТО – Україна» з перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців. Це вже четвертий випуск курсів перепідготовки у Луцьку. Більше трьох десятків військових отримали свідоцтва державного зразка та сертифікати про закінчення навчання.

В урочистостях взяли участь менеджер програми «НАТО – Україна» Крістофер Штаудт, військовий комісар Волинського обласного військового комісаріату полковник Роман Кулик, директор Західного регіонального центру перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців Андрій Рой, керівництво й викладацький склад вищого навчального закладу, представники місцевої влади та центрів зайнятості.

Під час заходу директор Західного регіонального центру перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців Андрій Рой подякував присутнім за спільні зусилля у якісній підготовці колишніх військових, допомогу у їхньому бажанні достойно реалізувати себе в цивільному житті. Зокрема, він відмітив особистий внесок менеджера програми «НАТО – Україна» Крістофера Штаудта та прагнення міжнародних організацій в дієвій допомозі.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м. Рівне).