Головна Військо На Волині погасили марку до Дня пам’яті захисників України

На Волині погасили марку до Дня пам’яті захисників України

840

Сьогодні, 29 серпня 2023 року, у Луцьку погасили нову марку. Її випуск приурочили до Дня пам’яті захисників України, а тираж становить 500 тисяч екземплярів. За дорученням начальника ОВА Юрія Погуляйка, до заходу долучився його заступник Олександр Троханенко.

Зокрема, як ескіз для поштової марки, приуроченої до Дня пам’яті, використали роботу заслуженого художника України Олега Шупляка «Журба» 2016 року.

Керівник Волинської дирекції акціонерного товариства «Укрпошта» Іван Люсак зазначив: «Це особливий день та нагода всьому суспільству разом сфокусуватись на глибокій пошані та вдячності до тих, хто загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України».

До слова, номінал марки – U становить 12 грн, що відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа вагою до 50 г у межах України. Плюс 3 грн, що є додатковим номіналом, призначеним для відрахування на благодійність. Виручені кошти підуть на допомогу дітям загиблих захисників України. Також до поштової марки випустили конверт «Перший день».