Головна Військо У Луцьку вшанували пам’ять захисників України

У Луцьку вшанували пам’ять захисників України

1303

Щороку 29 серпня українці вшановують День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. Тож сьогодні на Театральному майдані міста Луцька велелюдно, а серед присутніх – заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко.

Загальнонаціональною хвилиною мовчання лучани та гості міста вшанували світлу памʼять героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань, а також мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Священики Свято Троїцького-Собору Української Православної Церкви відслужили панахиду за померлими. Опісля присутні поклали квіти до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України». Адже збереження та гідне вшанування пам’яті полеглих захисників України – це священний обов’язок держави і суспільства.

Довідково: 23 серпня 2019 року Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про щорічне відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.