Головна Військо Деякі райони Волині не виконують поставлені завдання щодо весняного призову

Деякі райони Волині не виконують поставлені завдання щодо весняного призову

2568

Під час весняного призову до Збройних сил України на Волині заплановано забрати до війська 480 осіб, але ця кількість призовників не добирається через те, що окремі райони області не виконують поставлені завдання у повному обсязі.

Про це стало відомо під час оперативної наради з головою Волинської обласної державної адміністрації 27 квітня.

Виконувач обов’язків військового комісара обласного військового комісаріату Роман Кулик зазначив, що у Любомльському, Шацькому, Ратнівському, Рожищанському, Камінь-Каширському та Старовижівському районах військові комісаріати не можуть впоратися із поставленими завданнями.

«На сьогодні до війська відправлено 257 призовників, що складає 53 відсотка від запланованої кількості. Зривів призовних заходів поки що немає. Найкраща ситуація із призивом громадян на військову строкову службу у Луцького, Ковельського, Маневицького, Любешівського та Нововолинського війського комісаріату», – заявив Кулик.

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик запевнив, що жодного призовника на строкову військову службу не буде відправлено у зону АТО. Також він доручив головам районів області налагодити зв’язок із родинами призовників, яких відправили на службу і при необхідності надавати їм підтримку.

«Поряд із нашими мобілізованими бійцями ми повинні привертати особливу увагу на самих призовників та їхні родини. Адже може статися таке, що після проходження строкової служби, яка триває півтора роки, солдата мобілізують у зону ведення бойових дій», – розповів голова ОДА.