Головна Військо Ще одне авто з Ковеля поїхало на передову

Ще одне авто з Ковеля поїхало на передову

598

У Ковелі митці тримають музичний та духовний фронт, об’єднуються задля допомоги нашим військовим, які тримають оборону України. Музична спільнота проводить благодійні концерти, збираючи кошти на підтримку ЗСУ.

Для захисників 100-ї окремої бригади територіальної оборони, 54 батальйону, взводу МТЗ викладачі Ковельської школи мистецтв, учні та їх батьки, місцеві творчі ентузіасти, музичні колективи, солісти разом з громадою Свято- Благовіщенського собору на чолі з настоятелем храму Василем Мичком та священником Михайлом Левочком придбали автомобіль.

Знайти потрібне авто, доправити в Україну, провести необхідне технічне обслуговування та тонування допомогли Юрій Оксенюк, Олександр Гриневич та Святослав Степанюк.

Нехай цей залізний кінь слугує нашим захисникам вірним другом у вирішенні усіх необхідних ситуацій. Маємо за честь допомагати та молимось за життя кожного воїна України! Дякуємо усім, хто долучився. Слава Богові! Слава ЗСУ! Слава Героям! Слава Україні!”, – йдеться у дописі організаторів цієї благородної справи.