Головна Політика Міський голова Ковеля Ігор Чайка провів черговий прийом громадян: з якими питаннями...

Міський голова Ковеля Ігор Чайка провів черговий прийом громадян: з якими питаннями звертались ковельчани

221

Учора міський голова Ігор Чайка провів прийом громадян. Людей прийшло багато, кожен зі своїми проблемами та потребами.

 

Традиційно більшість питань стосувались комунальної сфери. Зокрема, йшлося про ремонт доріг у різних мікрорайонах Ковеля.

Було кілька колективних звернень. Ковельчани просили, аби влада посприяла у тому, щоб вони могли і надалі користуватись земельними ділянками для вирощування городини, бо найближчим часом цю територію мають використовувати для комунальних потреб.

Мер пообіцяв організувати додаткову зустріч на місці, запросити на неї усі зацікавлені сторони та знайти компромісне рішення.

Побували на прийомі в очільника громади люди з інвалідністю. Вони мали кілька пропозицій, пов’язаних з ремонтом візків, наголосили на потребі облаштувати з’їзди на окремих локаціях міста. Також попросили звернути увагу на те, що часто пандуси у закладах не є зручними у використанні.

Домовились, що під час засідання Комітету доступності люди на візках покажуть найбільш проблемні місця, де необхідно виправити незручності.

З подібним зверненням прийшов мешканець будинку №29 на вулиці Заводській. За його словами, пандус біля одного з під’їздів не підлаштований для людей з інвалідністю. Ігор Чайка дав доручення управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства, аби вони зв’язались з управителем, вказали на недоліки та необхідність їх усунути у найстисліші терміни.

Приходять ковельчани до мера з приводу матеріальної допомоги: комусь, на жаль, не вистачає коштів на вирішення побутових проблем, іншим – потрібна фінансова підтримка на ремонт ліфта.

Зараз дуже непростий час і потрібно допомагати тим, хто цього потребує. Вислухав всіх людей, взяв на особистий контроль питання, які належать до компетенції. Приємно, що йдуть ковельчани й з пропозиціями, своїми ідеями щодо розвитку міста. Це теж для мене дуже важливо”, – зазначає Ігор Чайка.